کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ اعتراض ایران به میزبانى بحرین را مى دهد

به گزارش مجله شرقیا، یک پایگاه خبری در عراق گفت که کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ اعتراض ایران به میزبانی بحرین در رقابت های مقدماتی جام جهانی را خواهد داد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ اعتراض ایران به میزبانى بحرین را مى دهد

به گزارش خبرنگاران، پایگاه خبرى الفرات عراق نوشت که کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودى پاسخ اعتراض ایران به میزبانى بحرین در مسابقات مقدماتى جام جهانى و در گروه سوم را مى دهد.

در گزارش الفرات آمده است: کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمى اعتراض عراق در مورد تغییر برنامه مسابقات به جامانده در این مرحله را رد نموده است. AFC با رد اعتراض عراق اعلام نموده زمان و برنامه برگزارى بازى ها قطعى است و تیم ملى عراق در هفته اول بازى هاى به جامانده که به صورت متمرکز در منامه برگزار مى گردد، استراحت خواهد داشت، در دور دوم مقابل کامبوج قرار مى گذرد، در مسابقه آخر به مصاف هنگ کنگ مى رود و در آخرین بازى برابر ایران قرار مى گیرد.

فدراسیون فوتبال عراق در اعتراض به این برنامه اعلام نموده بود که مى بایست طبق برنامه قبلى مسابقات ابتدا با هنگ کنگ بازى کند و سپس به مصاف کامبوج برود که این اعتراض پذیرفته نشد.

الفرات در ادامه نوشته است: به گفته یک منبع مطلع، کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز به شکل رسمى به اعتراض ایران پاسخ نداده است. در حالى که فدراسیون فوتبال ایران به پذیرش میزبانى منامه در بازى هاى به جامانده این گروه و عدم پذیرفتن درخواست ایران براى میزبانى مسابقات اعتراض نموده است. انتظار مى رود AFC در روزهاى آتى به صورت رسمى پاسخ اعتراض ایران را بدهد.

عراق در این گروه با 11 امتیاز صدرنشین است، بحرین با 9 و ایران با 6 امتیاز در صندلی هاى دوم و سوم قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1590

به "کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ اعتراض ایران به میزبانى بحرین را مى دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ اعتراض ایران به میزبانى بحرین را مى دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید