کوزین: وقتی با سپاهان هم امتیازیم چرا باید به نداشتن توانمندی فکر کنیم؟، 7 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم زیاد بود

به گزارش مجله شرقیا، سرمربی موقت تیم شهر خودرو اعتقاد دارد دریافت هفت دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم بازی این تیم مقابل سایپا زیاد بوده است.

کوزین: وقتی با سپاهان هم امتیازیم چرا باید به نداشتن توانمندی فکر کنیم؟، 7 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم زیاد بود

به گزار خبرنگاران، استفانو کوزین سرمربی موقت تیم شهر خودرو پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل سایپا در هفته بیست و چهارم لیگ برتر گفت: فکر می کنم در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و در نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. در 10 دقیقه آخر سایپا ما را تحت فشار گذاشت و خیلی ناراحت هستیم که در دقایق آخر دو امتیاز را واگذار کردیم. دوست دارم به بازیکنانم تبریک بگویم، چون آنها تا لحظه آخر جنگیدند. با توجه به اتفاقاتی که در طول هفته افتاد (استفعای سرآسیایی از سرمربیگری شهر خودرو) ما هفته آسانی نداشتیم.

وی درباره داوری بازی شهر خودرو - سایپا و پنالتی گرفته شده به نفع تیم میهمان, خاطر نشان کرد: من از آن نوع مربیانی نیستم که دوست داشتم درباره داوری صحبت کنم. داور گفت پنالتی است و ما قبول کردیم. البته شاید هفت دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم خیلی زیاد بود.

سرمربی تیم شهر خودرو یادآور شد: ما تلاش کردیم در نیمه دوم مهاجم مان را بالا نگه داریم تا به گل دوم برسیم. باید بگویم سایپا تیم کوچکی نیست، چون مقابل استقلال و سپاهان مساوی کرده است. شما سایر بازی های امروز را دیدید. ما نزدیک به انتها مسابقات هستیم و همه تیم ها جنگنده بازی می کنند.

وی درباره ادامه مسابقات و کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: ما باید مثبت نگاه کنیم. ما در جدول سوم و با سپاهان هم امتیاز هستیم. چرا باید به نداشتن توانمندی فکر کنیم؟ من به بازیکنانم ایمان دارم و تلاش خواهیم کرد تا بهتر شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1133

به "کوزین: وقتی با سپاهان هم امتیازیم چرا باید به نداشتن توانمندی فکر کنیم؟، 7 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم زیاد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوزین: وقتی با سپاهان هم امتیازیم چرا باید به نداشتن توانمندی فکر کنیم؟، 7 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم زیاد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید