گرن توریسمو 7 روی PS4 هم عرضه خواهد شد

به گزارش مجله شرقیا، شماره بعدی سری بازی های گرن توریسمو که به صورت انحصاری برای کنسول نسل جدید سونی معرفی شده بود، یک نسخه هم برای کنسول نسل قبلی پلی استیشن خواهد داشت. طبق صحبت های مدیر استودیوهای بازی سازی پلی استیشن، بازی گرن توریسمو 7 روی پلی استیشن 4 هم عرضه خواهد شد.

گرن توریسمو 7 روی PS4 هم عرضه خواهد شد

خبر عرضه نسخه نسل قبل گرن توریسمو 7، بخشی از صحبت های هرمن هولست است. مدیر استودیوهای بازی سازی سونی مصاحبه ای با وبلاگ پلی استیشن داشته و در آن، از تصمیم ها و برنامه های آینده پلی استیشن صحبت نموده است. طبق گفته هرمن هولست، در کنار نسخه پلی استیشن 5 گرن توریسمو 7 می توانیم انتظار عرضه نسخه نسل قبل را هم داشته باشیم تا جمعیتی بیشتر بتوانند این بازی را تجربه نمایند.

هرمن هولست در مصاحبه خود گفته است: در حال حاضر منطقی است که یک بازی را هم برای پلی استیشن 4 و هم برای پلی استیشن 5 فراوری کنیم؛ مثل هورایزن فوربیدن وست، گاد آو وار بعدی و گرن توریسمو 7 و این رویه را ادامه خواهیم داد. اگر صاحبان پلی استیشن 4 می خواهند این بازی ها را تجربه نمایند، می توانند سراغ این نسخه بفرایند و در ادامه هم اگر تصمیم گرفتند به پلی استیشن 5 کوچ نمایند، بازی آن ها آنجا هم در دسترس خواهد بود.

این جملات هرمن هولست، در پاسخ به سؤالی درباره پشتیبانی از مخاطب 100 میلیونی پلی استیشن 4 بوده است. او معتقد است که نباید این جمعیت عظیم را رها کرد و در نتیجه در آینده نزدیک به ساخت بازی برای پلی استیشن 4 هم ادامه خواهند داد.

جدیدترین شماره سری بازی های گرن توریسمو بر پایه شماره قبلی این سری یعنی گرن توریسمو اسپورت ساخته شده است و از دیدگاه فنی، شباهت های زیادی با آن دارد؛ طوری که چندان دور از ذهن نبود تا با عرضه نسخه پلی استیشن 4 این بازی روبرو شویم.

با این حال، با توجه به آنچه دیده ایم گرن توریسمو 7 از دیدگاه فرایند بسیار شبیه به شماره چهارم این سری خواهد بود. بخش مدرسه رانندگی، تورنمنت های مختلف، شخصی سازی عمیق سخت افزار خودرو از قابلیت های مهم گرن توریسمو 7 هستند و در کنار آن ها، بازی حالت های آنلاین گرن توریسمو اسپورت را هم در خود دارد.

روی پلی استیشن 4 شاهد عرضه شماره ای جدید در سری اصلی گرن توریسمو نبودیم و حتی گرن توریسمو 6 روی پلی استیشن 3 چندان به عظیمی قسمت های قبلی نبود؛ گرن توریسمو اسپورت هم که با یک شماره اصلی فاصله ای بسیار داشت. اینکه گرن توریسمو 7 روی پلی استیشن 4 عرضه گردد، جای خالی این مجموعه روی این نسل کنسولی را هم پر خواهد نمود.

در ابتدا قرار بود گرن توریسمو 7 تا انتها سال 2021 میلادی عرضه گردد، اما در حال حاضر عرضه آن به سال آینده یعنی 2022 موکول شده است و بازی زمان عرضه دقیقی ندارد.

منبع: وبلاگ پلی استیشن

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1699

به "گرن توریسمو 7 روی PS4 هم عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرن توریسمو 7 روی PS4 هم عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید