گلایه محمود فکری از تبعیض سازمان لیگ و فدراسیون!

به گزارش مجله شرقیا، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به فضایی که در سازمان لیگ و فدراسیون هست، متاسفانه نتوانستیم مجوز بازی برخی از نفراتی را که جذب کردیم، بگیریم در حالی که خیلی از بدهی ها پرداخت شده اما سازمان لیگ و فدراسیون به تسویه حساب با برخی نفرات اصرار دارند.

گلایه محمود فکری از تبعیض سازمان لیگ و فدراسیون!

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی با شهرخودرو، اظهارکرد: سه امتیاز بازی فردا برای ما خیلی مهم است. با احترام به حریف که در چند بازی اخیر عملکرد خوبی انجام داده اند و می دانم که بازی سختی با شهرخودرو داریم اما باید تلاش کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. با این برد شرایط روحی بازیکنان تغییر می کند.

وی بیان نمود: برد برای ما خیلی مهم است اما هم باید آرامش داشته باشیم و هم تلاش کنیم تا با برد در این دیدار به خودمان شکل دهیم تا در بازی های آینده راحت تر بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به فضایی که در سازمان لیگ و فدراسیون است، متاسفانه نتوانستیم مجوز بازی برخی از نفراتی که جذب کردیم را بگیریم. الان فقط از سه بازیکن می توانیم استفاده کنیم در حالی که خیلی از بدهی ها پرداخت شده است اما سازمان لیگ و فدراسیون به تسویه حساب با برخی نفرات اصرار دارند اما وقتی خود ما طلب داشتیم، اتفاقی نمی افتاد و نمی دانم داستان چیست. ما وقتی طلب داشتیم چند سال بعد 30 تا 40 درصد طلب هایمان را می بخشیدیم تا مابقی پول را بگیریم اما داستان برای تعدادی فرق دارد. به هر حال امیدوارم هفته آینده مجوز مابقی نفرات را بگیریم و در اختیارمان باشند. اسدی، جبوری و مشایخ را در بازی با شهر خودرو داریم.

وی عنوان کرد: 10 درصد از طلب بازیکنان پرداخت شد که از مدیریت باشگاه تشکر می کنم اما واقعا مسائل زیادی در بحث پشتیبانی مالی داریم و جا دارد همه کمک کنند تا بتوانیم با اتحاد و یکدستی تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ساعت 15 فردا (جمعه) در خانه پذیرای تیم شهرخودرو است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 2053

به "گلایه محمود فکری از تبعیض سازمان لیگ و فدراسیون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه محمود فکری از تبعیض سازمان لیگ و فدراسیون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید