بازی سختی با لسترسیتی داریم، در انگلیس سردرد گرفته ام!

به گزارش مجله شرقیا، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال برنتفورد فردا یکشنبه در چارچوب دیدارهای جام حذفی انگلیس به مصاف تیم لیگ فزونی لسترسیتی می رود.

بازی سختی با لسترسیتی داریم، در انگلیس سردرد گرفته ام!

سامان قدوس بازیکن ایرانی تیم برنتفورد که در بازی گذشته این تیم پیروز به گلزنی شد، در آستانه این مسابقه درباره ملاقات با لستر گفت: این بازی معنای زیادی دارد. احساس می کنم هر کجا می روم درباره جام حذفی می شنوم و بنابراین اهمیت آن را می فهمم. آنها واقعاً یک تیم قدرتمند هستند. هیچ ضعفی از لستر در بازی با چلسی ندیدم. آنها بازیکنان سطح بالایی هستند. یکشنبه بازی سختی خواهیم داشت.

بازیکن ایرانی تیم برنتفورد اضافه کرد: همه بازی ها سخت هستند. مسابقات لیگ مهم است اما همواره بازی بعد، مهمتر است. حالا ما با لستر بازی داریم و می خواهیم تا جایی که امکان دارد پیش برویم.

قدوس با اشاره به تقابلش مقابل تاتنهام و باخت به این تیم توضیح داد: باید خودمان را باور کنیم. بازی با تاتنهام شگفت انگیز بود. ما بازی را 2 بر صفر باختیم ولی فکر نمی کنم بازی این را نشان می داد. فاصله بسیار کمی تا نتیجه تساوی 1 - 1 داشتیم ولی نمی دانید که چه اتفاقی می افتد. آنها یک تیم لیگ فزونی سطح بالا هستند.

وی در مورد کار کردن با توماس سرمربی برنتفورد تاکید نمود: توماس بسیار پرانرژی است و به شما اعتماد به نفس می دهد. حتی وقتی که فکر می کنید خوب بازی نموده اید، توماس انتقادهایی را مطرح می نماید تا شما را بیشتر به جلو هُل بدهد. او هر روز کلیپ عملکردتان را نشان می دهد. من زمان کوتاهی اینجا بوده ام و احساس بهتری دارم. نمی توانم برای ادامه این فرایند با توماس صبر کنم.

بازیکن ایرانی تیم برنتفورد در مورد شرایط این تیم اظهار کرد: ما یک تیم عالی داریم. همچنین کادر شگفت انگیزی داریم که ما را رو به پیشرفت نگه می دارد. ایده ای داریم که همه به آن معتقد هستیم. وقتی شما این هدف را دارید، قدرتمندتر می شوید. ما مثل یک خانواده هستیم. می خواهیم برای رسیدن به هدف هایمان بجنگیم.

قدوس ادامه داد: می توانید ببینید که در تمرین با چه شدتی می جنگیم. از وقتی که به اینجا آمده ام، حتی یک جلسه تمرین شلخته و نامرتب ندیده ام. تمام مربیان ما را رو به جلو هُل می دهند. اگر شما در تمرین نامرتب باشید در مسابقه هم همینطور خواهید بود. البته شما می توانید بازی بد داشته باشید اما اینجا من حتی یک جلسه تمرین بد هم ندیده ام.

بازیکن ایرانی تیم برنتفورد درباره شرایط زندگی اش در انگلیس گفت: هم آسان و هم سخت بوده است. شرایط کرونا کار را سختتر کرد و من نتوانستم به صورت نرمال زندگی کنم. با این حال تیم به من خیلی یاری نموده است. بچه های خوب زیادی داریم و من از حضور در اینجا احساس خوشبختی و خوشحالی می کنم. از بودن در اینجا لذت می برم.

قدوس در سرانجام درباره فشردگی مسابقات در فوتبال انگلیس تاکید نمود: این شوک بزرگی بود. هفته ای سه مسابقه و هیچ مسابقه ای آسان نیست. تمام بازی ها سخت و سخت است. بعد از بازی ها، شما کاملاً مُرده اید. سَرم درد می نماید زیرا خیلی فکر می کنم. لیگ سختی است ولی من واقعاً آن را دوست دارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1472

به "بازی سختی با لسترسیتی داریم، در انگلیس سردرد گرفته ام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی سختی با لسترسیتی داریم، در انگلیس سردرد گرفته ام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید