بعد از ضربه مشت رفیق قتل

به گزارش مجله شرقیا، تهران (پانا) - پسر جوانی که متهم است با وارد کردن ضربات مشت به صورت دوستش باعث مرگ او شده پای میز محاکمه رفت.

بعد از ضربه مشت رفیق قتل

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از سال 97 با شکایت زنی که مدعی بود پسرش ارسلان بر اثر ضربات مشت دوستش به نام سیامک کشته شده است، شروع شد. این زن در شرح ماجرا گفت: 9 روز قبل پسرم با یکی از دوستانش دعوا کرد و او با ضرباتی که به سر و صورت پسرم زد باعث شد به کما برود و پس از 9 روز هم در بیمارستان جان سپرد و حالا هم من از سیامک شکایت دارم.

با شکایت مادر ارسلان، سیامک شناسایی و دستگیر شد اما در بازپرسی منکر قتل دوستش شد و گفت: چند روز پیش سر موضوعی با ارسلان بحث مان شد و او به یکباره به من حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم چند ضربه به او زدم.

با توجه به شکایت اولیای دم، وی با صدور کیفرخواست به شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران معرفی گردید. در ابتدای جلسه رسیدگی مادر ارسلان به عنوان تنها ولی دم در صندلی حاضر شد و درخواست قصاص کرد. وی گفت: ارسلان همه زندگی ام بود، من به تنهایی او را عظیم کردم. بعد از مرگش جهان برایم تمام شد و همه زندگی ام نابود شده است. حالا هم بر درخواستم تأکید دارم و به هیچ عنوان هم حاضر به گذشت نیستم.

بعد از گفته های مادر مقتول، متهم به صندلی رفت و گفت: من ورزشکار هستم و قبول دارم که مشت های سنگینی دارم اما قصدم کشتن ارسلان نبود. من و ارسلان از بچگی همدیگر را می شناختیم. اما مدتی بود هربار که مرا می دید حرف های نامربوطی می زد تا عصبانیم کند و من توجهی نمی کردم. روز حادثه هم دستم را گرفت و گفت بیا با هم دعوا کنیم، بازهم توجهی نکردم. اما ارسلان دست بردار نبود و به سمتم حمله کرد و ضربه ای به من زد که خیلی عصبانی شدم، من هم با مشت ضربه ای به چانه اش زدم و بعد هم هلش دادم او عقب عقب رفت و به زمین افتاد، وقتی که روی زمین افتاد دیدم از سرش خون آمد، خیلی ترسیدم سریع اورژانس را خبر کردم و خودم هم همراهش رفتم و او را به بیمارستان رساندم.

شاهدانی هستند که می توانند شرح دهند درگیری را چه کسی شروع کرد و چطور شد که این درگیری بالا گرفت. ممکن است ارسلان زمانی که تعادلش به هم خورد و به زمین افتاد سرش به جایی برخورد نموده و دچار شکستگی جمجمه و خونریزی مغزی شده باشد.

به این ترتیب دادگاه بعد از شور تصمیم گرفت پرونده را دوباره به دادسرا بازگرداند تا تعیین گردد علت دقیق مرگ ارسلان چه بوده است. همچنین دادسرا موظف شد از شاهدانی که درگیری را دیده اند نیز تحقیقات مفصلی انجام دهد و پس از سرانجام تحقیقات تکمیلی،پرونده متهم بار دیگر رسیدگی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1404

به "بعد از ضربه مشت رفیق قتل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از ضربه مشت رفیق قتل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید