بهترین چینش مبلمان راحتی در اتاق نشیمن خانه بهمراه عکس

به گزارش مجله شرقیا، در دکوراسیون داخلی همواره زمان برای خلاقیت و نوآوری وجود دارد. مبلمان خانه هم بعنوان یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی شناخته می شوند و به تبع نحوه و نوع آرایش آنها در خانه نیز مهم محسوب می گردد. برای داشتن بهترین چینش مبلمان راحتی در دکوراسیون ضروری است ابتدا برای فضای موجود در اتاق نشیمن خانه نقشه ریزی دفیقی کنید.

بهترین چینش مبلمان راحتی در اتاق نشیمن خانه بهمراه عکس

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

اگر فضای کوچکی دارید و از طرفی مبلی که در این مکان قرار می گیرد اندازه بزرگی دارد، احتیاج است خلاقیت بیشتری در این زمینه بخرج بدهید تا رفت و آمد در فضای اطراف مبلمان در اتاق نشیمن به راحتی و محبت آمیز صورت بگیرد. در این مطلب با عکس هایی در رابطه با این موضوع آشنا خواهید شد که نهایت استفاده را از فضای موجود در اتاق نشیمن خود برده اند و بهترین چینش و آرایش را برای مبلمان خود انتخاب نموده اند.

برای مثال در شکل زیر اتاق نشیمنی را مشاهده می کنید که از پلانی باز بهره می برد بطوریکه آشپزخانه و اتاق نشیمن و پذیرایی کاملا به یکدیگر متصل هستند. سقف های چوبی برجسته بهمراه چراغ های جاسازی شده در آن حسی کاملا مدرن و اندکی روستیک در طراحی داخلی این مکان بوجود آورده است اما چیزی که بیشتر از همه در این اتاق نشیمن جلب توجه می نماید مبلمان راحتی حجیم و پف نموده آن است. مبل ها به رنگ خاکستری انتخاب شده اند تا دکوراسیون مدرن اتاق نشیمن را کامل نمایند.

در مدل دیگر مبل راحتی نرم و زیبایی با اندازه ای حجیم به رنگ سفید انتخاب شده که کنتراست جالبی را با دیوار چوبی آشپزخانه و همچنین فرشی به رنگ قهوه ای تیره در اتاق نشیمن خانه ایجاد نموده است.

منبع: اتاق
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1268

به "بهترین چینش مبلمان راحتی در اتاق نشیمن خانه بهمراه عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین چینش مبلمان راحتی در اتاق نشیمن خانه بهمراه عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید