تحقیقات استیضاح ترامپ قطعی است

به گزارش مجله شرقیا، ایسنا به نقل از شبکه خبری بلومبرگ نوشت: یک دستیار جمهوری خواه رهبری سنا تاکید نمود، چنانچه مجلس نمایندگان آمریکا به نفع اتهامات رسمی عیه دونالد ترامپ رای دهد، هیچ راهی نیست که سنا از ارائه مفاد استیضاح علیه رئیس جمهوری آمریکا خودداری کند.

تحقیقات استیضاح ترامپ قطعی است

براساس قوانین آمریکا، نقش مجلس نمایندگان آمریکا آنالیز مفاد استیضاح علیه شخص -در این مورد، رئیس جمهوری آمریکا- است. چنانچه این امر تایید گردد، بعد سنای آمریکا آنالیز می نماید که آیا آن شخص از مقامش عزل گردد یا خیر.

این دستیار درباره آنچه احتمالا در سنا رخ خواهد داد، گفت این نهاد تحت رهبری جمهوری خواستار و رهبرش سناتور میچ مک کانل، نمی توانند به سادگی نتیجه آنالیز مجلس نمایندگان آمریکا را که دست اکثریت دموکرات هاست، نادیده بگیرند و کاری صورت ندهند؛ آن طور که بعضی از گزارش ها حکایت دارد.

این مقام در سنای آمریکا گفت، قوانین استیضاح در این مورد تعیین است و سوالات در گذشته پرسیده شده و پاسخ داده شده است. بر این اساس، قوانین و فرایندها بر برپایی فوری هرگونه دادگاه استیضاح در سنای ایالات متحده آمریکا تاکید دارند.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا دموکرات های این مجلس را در راستا استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا قرار داده است. این پرونده حول اتهامات ترامپ برای دسترسی نامناسب به اطلاعات به وسیله یک رهبر خارجی -رئیس جمهوری اوکراین- برای تحقیق درباره یک رقیب سیاسی -جو بایدن دموکرات- متمرکز است.

17231

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 443

به "تحقیقات استیضاح ترامپ قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیقات استیضاح ترامپ قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید