خبرنگاران اقدامات بنیاد شهید در بستری ایثارگران مبتلا به کرونا

به گزارش مجله شرقیا، تهران- خبرنگاران- مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران آخرین اقدامات اجرا شده برای بستری ایثارگران مبتلا به کرونا در تهران و سایر استان ها را تشریح کرد.

خبرنگاران اقدامات بنیاد شهید در بستری ایثارگران مبتلا به کرونا

به گزارش روز دوشنبه بنیاد شهید وامور ایثارگران، محمداسماعیل علی پور با اشاره به تخصیص دو بیمارستان ساسان و مصطفی خمینی در تهران برای بستری ایثارگران مبتلا به بیماری کرونا گفت: همان طور که پیش از این نیز مطرح شده بود ایثارگران عزیزی که مبتلا به بیماری کرونا هستند، می توانند جهت بستری و درمان در تهران به این بیمارستان ها مراجعه کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این طی هماهنگی های اجرا شده بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمارستان میلاد، این بیمارستان نیز آمادگی لازم را برای ارائه خدمات درمانی و بستری به ایثارگرانی که دچار این بیماری هستند دارد و ایثارگران در تهران می توانند به این بیمارستان نیز مراجعه کنند.

مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص سایر استان های کشور نیز گفت: ایثارگران گرامی در استان هایی که بنیاد دارای مراکز درمانی مستقل نیست می توانند از خدمات بیمارستان های کشوری استفاده کنند و بیمه تکمیلی درمان ایثارگران تمام هزینه های مربوطه را در بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرارداد به صورت کامل پوشش می دهد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 909

به "خبرنگاران اقدامات بنیاد شهید در بستری ایثارگران مبتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اقدامات بنیاد شهید در بستری ایثارگران مبتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید