خطر در کمین تیم ملی فوتبال؛ حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در محل اردو

به گزارش مجله شرقیا، به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ردور جدید اردوی تیم ملی برای برگزاری دیدار محبت آمیز با سوریه در تاریخ 10 فروردین ماه 1400 از روز گذشته (سه شنبه) در هتل المپیک تهران آغاز شد.

خطر در کمین تیم ملی فوتبال؛ حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در محل اردو

24 ساعت از زمان اردو نگذشته که معین شد سه بازیکن دعوت شده به اردو از جمله مهدی قایدی، رشید مظاهری و عارف غلامی مبتلا به ویروس کرونا هستند.

تست مهدی قایدی پیش از ورود به اردو و آزمایش دو بازیکن دیگر در اردوی تیم ملی مثبت شد. در واقع قایدی در اردو حضور پیدا نکرد.

تصاویر منتشر شده روی سایت فدراسیون فوتبال نشان می دهد که برخی از بازیکنان بدون ماسک وارد هتل شدند یا هنگام ورود و برای عکس دریافت ماسک خود را برداشته اند.

رشید مظاهری یکی از همان هایی است که تصویر او هنگام ورود به اردوی تیم ملی بدون ماسک ثبت شده و این امکان وجود دارد که دیگر بازیکنان تیم ملی هم آلوده شده باشند.

بازیکنان دیگری هم بودند که هنگام ورود به اردو و پیش از انجام تست کرونا و معین شدن پاسخ آن، ماسک بر صورت نداشتند.

دراگان اسکوچیچ و میلاد محمدی در تصویری که کنار یکدیگر ثبت کرده اند ماسک خود را برداشته اند و حالا معین نیست که آیا دیگر بازیکنان تیم ملی هم به کرونا مبتلا شده اند یا نه.

با این شرایط احتمالا باید تمام نفرات حاضر در اردو بار دیگر تست بدهند و تنها باید امیدوار بود که سایر نفرات حاضر در اردو کرونا نگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1581

به "خطر در کمین تیم ملی فوتبال؛ حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در محل اردو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر در کمین تیم ملی فوتبال؛ حضور بازیکن کرونایی بدون ماسک در محل اردو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید