تور چین: رشد 119 درصدی سفر گردشگران چینی به دبی

به گزارش مجله شرقیا، با توجه به رشد 119 درصدی سفر گردشگران چینی به دبی طی 4 سال خیر، گردشگری دبی در کوشش است سرمایه گذاری بیشتری روی این بازار رو به رشد انجام دهد.

تور چین: رشد 119 درصدی سفر گردشگران چینی به دبی

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

طبق آمار و ارقامی که قبل از سفر رئیس جمهور چین به دبی منتشر شده است، تعداد گردشگران چینی که به این کشور سفر نموده اند طی 4 سال گذشته، دو برابر شده است. این گزارش به رشد 119 درصدی گردشگران چینی از سال 2014 اشاره دارد به طوری که از سال 2016 تا 2017 به اندازه 41/4 درصد افزایش داشته است.

گردشگری دبی، توجه ویژه ای به چین به عنوان چهارمین بازار اصلی گردشگری خود دارد و توافقاتی نیز با فعالان اصلی این حوزه در چین امضا نموده است. چین یکی از بازارهای رو به رشد دبی به شمار می رود؛ به طوری که طی 5 ماه اول سال 2018، 400,547 بازدیدکننده داشته است و انتظار می رود این فرایند تا سرانجام سال 2018 ادامه یابد.

هلال سعید المری، مدیر کل گردشگری دبی، گفت که با همکاری های ویژه، سرمایه گذاری و فعالیت های بازاریابی که در سراسر 48 شهر چین انجام شده، رویکرد آن ها برای جذب گردشگران چینی دو برابر شده است. در عین حال دبی با استراتژی آماده سازی شهرهای چین، درصدد افزایش گردشگران چینی است.

در سال 2016، ویزا در لحظه ورود به ملیت چینی ارائه شد که باعث افزایش ظرفیت مسافران هواپیماهای ملی از چین شد. در حال حاضر 30 پرواز در طول هفته به دبی انجام می گردد که افزایش 13 درصدی پروازهای بدون توقف در سال 2017، یاری زیادی به رشد سریع این ماجرا نموده است.

گردشگری دبی در ماه ژانویه، توافقنامه ای را با شرکت هوآوی (Huawei) امضا کرد تا دستگاه هایی با محتوای فراوری شده به وسیله کاربر و محتوای عکسبرداری رسمی از دبی را از قبل بارگزاری کند. این توافقنامه در ماه مه تمدید شد و خدمات موبایل هوآوی موافقت کرد به وسیله اپلیکیشن های به روز شده رومینگ و سفر اسکای تن (SkyTone)، محتوای مفید و در دسترس درباره دبی را در اختیار گردشگران قرار دهد.

یادداشت تفاهمی با Fliggy (پلتفرم مسافرتی علی بابا) و شرکت هلدینگ اینترنتی چینی Tencent امضا خواهد شد تا به ترویج موضع دبی به عنوان یک مقصد برتر برای بازدیدکنندگان چینی یاری نموده و در عین حال یک راهنمای صوتی در وی چت راه اندازی کند.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 20 تیر 1401 بروزرسانی: 20 تیر 1401 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 2096

به "تور چین: رشد 119 درصدی سفر گردشگران چینی به دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین: رشد 119 درصدی سفر گردشگران چینی به دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید