رونی: می خواهم سرمربی منچستریونایتد شوم، رونالدو آزاردهنده بود و فردیناند مغرور

به گزارش مجله شرقیا، سرمربی تیم دسته اولی دربی کانتی رؤیای سرمربیگری منچستریونایتد را در سر دارد.

رونی: می خواهم سرمربی منچستریونایتد شوم، رونالدو آزاردهنده بود و فردیناند مغرور

به گزارش خبرنگاران، وین رونی که بین سال های 2004 تا 2017 در منچستریونایتد عضویت داشت و به این تیم برای کسب 16 جام مختلف از جمله پنج قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا یاری کرد، در گفت وگو با نشریه سان انگلیس درباره تجربه بازی کنار فوق ستاره پرتغالی شیاطین سرخ گفت: کریستیانو خیلی خوب و در عین حال آزاردهنده بود. او الان به آن خوبی گذشته نیست، اما احتمالاً به همان میزان آزاردهنده است.

وی بعلاوه در خصوص هم بازی پیشین خود که در گذشته نه چندان دور یکی از مدافعان مستحکم منچستریونایتد بود، گفت: ریو فردیناند بازیکنی درجه یک، اما مغرور بود. او به ما می گفت که شما مهاجمان در منچستریونایتد پول زیادی می گیرید تا توپ را به تور بچسبانید، پس فقط این کار را انجام دهید. در پاسخ به ریو می گفتم کارت را انجام بده، توپ را به من یا به رونالدو بده. شلوغش هم نکن. فردیناند پسر فوق العاده ای است، اما گاهی فراموش می کرد که یک مدافع است.

مهاجم پیشین شیاطین سرخ که در سن 18 سالگی به منچستریونایتد پیوست و جهت زندگی اش در این تیم به کلی تغییر کرد، در بخش دیگری از صحبت هایش یادآور شد: وقتی 14 ساله بودم، سرالکس فرگوسن سعی کرد با من قرارداد ببندد. او حتی با پدر و مادرم تلفنی صحبت کرد. آنها به من گفتند که سرالکس پشت خط است، منچستریونایتد می خواهد تو را به خدمت بگیرد که در جواب گفتم به او بگویید که گورش را گم کند. من می خواهم برای اورتون بازی کنم. با گذشت زمان، اما فهمیدم که باید برای الکس فرگوسن بازی کنم. علت پیوستنم یه من یونایتد، فرگی بود.

رونی 36 ساله که در اولین تجربه سرمربیگری اش از سال 2020 راهنمایی دربی کانتی در لیگ دسته اول انگلیس را برعهده دارد، از رؤیایش برای راهنمایی منچستریونایتد سخن گفت. وی در این مورد تأکید کرد: تمام علت رفتنم به سمت مربیگری، منچستریونایتد است. به من پیشنهاد مصاحبه کاری برای سرمربیگری اورتون داده شد، اما می خواهم سرمربی منچستریونایتد شوم. می دانم که اکنون آماده این کار نیستم، اما باید برای هر کاری برنامه ریزی کنم تا مطمئن شوم که روزی این اتفاق خواهد افتاد.

برترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس که با 253 گل زده برترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد هم به شمار می رود، در خاتمه در خصوص مهاجم 24 ساله شیاطین سرخ گفت: چیزی که من امیدوارم این است که مارکوس رشفورد دست از حواشی بردارد و برود و رکورد برترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد را بشکند. او پسر منچستر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 2057

به "رونی: می خواهم سرمربی منچستریونایتد شوم، رونالدو آزاردهنده بود و فردیناند مغرور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونی: می خواهم سرمربی منچستریونایتد شوم، رونالدو آزاردهنده بود و فردیناند مغرور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید