زمان مجدد تخلیه خوابگاه های دانشگاه الزهرا (س) اعلام شد ، مهلت مراجعه تا 31 تیرماه

به گزارش مجله شرقیا، دانشگاه الزهرا (س) در اطلاعیه ای زمان تخلیه خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه را گفت.

زمان مجدد تخلیه خوابگاه های دانشگاه الزهرا (س) اعلام شد ، مهلت مراجعه تا 31 تیرماه

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در دانشگاه های انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه الزهرا (س) در اطلاعیه ای زمان تخلیه خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه را گفت.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به ضرورت آماده سازی خوابگاه های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید و انجام امور تاسیساتی و اقدامات عمرانی در تابستان، از کلیه دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسیساکن در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه الزهرا به استثنای دانشجویان واجد شرایط ذیل که تاییدیه آموزشی برای اسکان در خوابگاه دارند، درخواست می گردد از تاریخ 21/04/99 الی 31/04/99 به خوابگاه فرزانگان مراجعه و نسبت به تحویل وسایل و تخلیه اتاق خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، دانشجویان صرفاً می توانند همه روزه از ساعت 30:7 الی 30:14 برای جمع آوری وسایل و تخلیه اتاق در خوابگاه مراجعه کنند. به دلیل حفظ سلامتی در شرایط پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، امکان حضور دانشجویان در خوابگاه پس از ساعت 14:30 و یا اقامت آنان در خوابگاه فراهم نمی باشد.

دانشجویان واجد شرایط اسکان در خوابگاه با تاییدیه آموزشی و سلامت 1-دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده هنر و دانشکده فنی و مهندسی که دارای واحد عملی و کارگاهی هستند.2-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که دارای واحد انتها نامه هستند و قطعاً تا انتها تابستان از انتها نامه خود دفاع می کنند مشروط بر اعلام تاریخ قطعی دفاع از طرف دانشکده در سامانه گلستان.3-دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده های فیزیک-شیمی، علوم زیستی و فنی-مهندسی که واحد آزمایشگاهی دارند. 4-دانشجویان مقطع دکتری که دارای واحد رساله هستند.5-دانشجویان مقطع دکتری که امتحان جامع دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1117

به "زمان مجدد تخلیه خوابگاه های دانشگاه الزهرا (س) اعلام شد ، مهلت مراجعه تا 31 تیرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان مجدد تخلیه خوابگاه های دانشگاه الزهرا (س) اعلام شد ، مهلت مراجعه تا 31 تیرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید