مبارزه با زنده فروشی مرغ در خوزستان

به گزارش مجله شرقیا، خبرنگاران/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: 200 یا 250 تن مرغی که هر شب در خوزستان کشتار می شود، اگر واقعا وارد بازار مصرف شود و از استان های دیگر نیز روزانه 75 تن مرغ تامین شود، مشکل حادی نداریم و بالاخره هر نفر یکی یک دانه مرغ گیرش می آید.

مبارزه با زنده فروشی مرغ در خوزستان

سید نوراله حسن زاده در جلسه ستاد تنظیم بازار خوزستان که یکشنبه شب برگزار شد، اظهار کرد: مبارزه با زنده فروشی مرغ در حال انجام است؛ در بسیاری از مناطق مانند حصیرآباد و منبع آب، عرضه کنندگان مرغ، مغازه دار هستند که باید تسهیلاتی به آن ها بدهیم تا مرغ زنده نفروشند.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه نمود: باید سهمیه ای از مرغ های کشتارشده برای این افراد در نظر بگیریم تا درآمد آن ها حاصل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با مرکز نیز صحبت کرده ام تا از محل تبصره 18، بخشی از تسهیلات امسال به مرغداری ها اختصاص یابد.

حسن زاده خاطرنشان کرد: باید لیست جدیدی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مرغ به ما بدهند تا ما کنترل کنیم.

وی اضافه نمود: 200 یا 250 تن مرغی که هر شب در خوزستان کشتار می شود، اگر واقعا وارد بازار مصرف شود و از استان های دیگر نیز روزانه 75 تن مرغ تامین شود، مشکل حادی نداریم و بالاخره هر نفر یکی یک دانه مرغ گیرش می آید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1632

به "مبارزه با زنده فروشی مرغ در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه با زنده فروشی مرغ در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید