محرم نویدکیا خارجی ها را نمی خواهد

به گزارش مجله شرقیا، کی روش استنلی، مهاجم بلندقامت سپاهان این هفته در ملاقات برابر سایپا هم فرصت بازی پیدا نکرد تا یکی از گران قیمت ترین بازیکنان لیگ همچنان نیمکت نشین باشد. کی روش در بازی های قبلی سپاهان به عنوان یار تعویضی برای دقایقی فرصت بازی پیدا می کرد، ولی مقابل سایپا این روح الله باقری بود که جایگزین سجاد شهباززاده شد تا نیمکت نشینی آقای گل لیگ هجدهم و مهاجم اصلی طلایی پوشان در زمان امیر قلعه نویی ادامه داشته باشد.

محرم نویدکیا خارجی ها را نمی خواهد

سپاهان در زمان کاپیتانی محرم نویدکیا از تهاجمی ترین تیم های ایران بود که بیشتر روی زمین بازی می کرد و محرم میخواهد در دوران مربیگری هم همان روش را ادامه بدهد. کی روش استنلی مهاجم مناسبی برای اجرای این روش نیست و مجبور است با ایده های نویدکیا کنار بیاید. مهاجم برزیلی که از این شرایط ناراضی است زمزمه های جدایی از سپاهان را شروع نموده است.

محسن الغسانی مهاجم عمانی سپاهان، اما شرایطی بدتر از کی روش دارد. او فصل گذشته به این تیم اضافه شد، ولی عملکرد رضایت بخشی در سپاهان نداشته است. سپاهانی ها بی میل نیستند که با این بازیکن قطع همکاری نمایند، ولی چالش اصلی برای این باشگاه، مربوط به مسائل اقتصادی است. قرارداد الغسانی با سپاهان حدود 300 هزار دلار است و سپاهانی ها درصورت کنار گذاشتن این بازیکن باید مبلغ سنگینی را به مهاجم عمانی بدهند.

ظاهرا اگر یک مربی در لیگ برتر با قانون منع به کارگیری بازیکنان خارجی موافق باشد همین محرم نویدکیا است. چون 4 هفته ابتدایی لیگ را بدون استفاده جدی از بازیکنان گران قیمت خارجی اش سپری نموده است. سپاهان در خط دفاعی هم گئورگی گولسیانی را دارد که مدت ها مصدوم بود و در این فصل نیز هنوز جایی در تفکرات نویدکیا پیدا ننموده است. محرم یک ترکیب کاملا ایرانی را بدون حضور بازیکنان خارجی اش در سپاهان جاانداخته و با استفاده از آن ها از 4 بازی 7 امتیاز گرفته است.

منبع:همشهری

منبع: فرارو
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1371

به "محرم نویدکیا خارجی ها را نمی خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرم نویدکیا خارجی ها را نمی خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید