مسمومیت با ضدعفونی کننده جان 10 هندی را گرفت

به گزارش مجله شرقیا، طی سه روز اخیر دست کم 10 نفر به دلیل خوردن این ضد فونی کننده ها به جای نوشیدنی الکلی، جان خود را از دست داده اند. به گفته خانواده های قربانیان، این افراد اقدام به نوشیدن مایع ضدعفونی کننده الکلی و مخلوط شده با نوشابه یا آب کرده بودند.

مسمومیت با ضدعفونی کننده جان 10 هندی را گرفت

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید.

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید.

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید.

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گفته پلیس هند، دست کم 10 تن از شهروندان این کشور به دلیل مصرف خوراکی و در نتیجه مسمومیت با مایع ضدعفونی کننده دست در شرایط قرنطینه جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا، پلیس محموله های مایع ضد عفونی کننده بر پایه الکل شامل بطری های آکبند و بطری های خالی ضد عفونی کننده را دست کم در 20 خانه در روستایی در منطقه پراکاسام در ایالت آندرا پرادشِ هند پیدا کرده است.

طی سه روز اخیر دست کم 10 نفر به دلیل خوردن این ضد فونی کننده ها به جای نوشیدنی الکلی، جان خود را از دست داده اند. به گفته خانواده های قربانیان، این افراد اقدام به نوشیدن مایع ضدعفونی کننده الکلی و مخلوط شده با نوشابه یا آب کرده بودند.

به گفته اعضای خانواده قربانیان، این افراد پس از نوشیدن مایع ضد عفونی کننده دچار استفراغ، درد شدید معده و احساس سوزش شده و پایان بیهوش شده اند.

مقامات 9 نفر از 10 قربانی را که بین 25 تا 65 سال سن داشته اند، شناسایی کردند. بیشتر این قربانیان متکدی یا کارگر بوده اند.

بنا بر گزارش نیوزویک، علاوه بر گزارش های پس از مرگ برای همه قربانیان، پلیس به دنبال گزارش های سم شناسی است تا معین شود دقیقاً چه ماده ای در ضد عفونی کننده ها منجر به مرگ این افراد شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1141

به "مسمومیت با ضدعفونی کننده جان 10 هندی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسمومیت با ضدعفونی کننده جان 10 هندی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید