نحوه حذف سفارش فروش سهام عدالت

به گزارش مجله شرقیا، تهران (پانا) - مدیر فنی سهام عدالت با بیان اینکه امکان حذف سفارش فروش سهام عدالت فراهم شده است، گفت در صورتی که سهام عدالت به فروش رسد، پول آن ظرف 4 روز به حساب صاحب سهام واریز می شود.

نحوه حذف سفارش فروش سهام عدالت

به گزارش فارس، حسنلو مدیر فنی سهام عدالت امروز در ارتباط زنده با شبکه خبر در مورد امکان جدید حذف سفارش فروش سهام عدالت، گفت: با توجه به اینکه سهام عدالت مرکب از 36 شرکت بورسی است، در صورتی که سهامدار بخواهد می تواند بخشی از فروش سهام را از پنل فروش خود حذف کند.

وی گفت: معمولا کارگزاری ها برای سهامداران عدالت یک پنل اختصاصی قرار می دهند که امکان مشاهده سهام و قیمت آن فراهم می شود و در صورتی که سهامدار عدالت از فروش سهام خود منصرف شود، می تواند درخواست فروش را حذف کند، به شرط اینکه سهام به فروش نرفته باشد.

حسنلو این را هم گفت: درخواست فروش سهام عدالت از لحظه ثبت درخواست تا زمانی که بخواهد جواب نهایی بگیرد، حداکثر سه روز کاری طول می کشد که معمولاً دو روز کاری زمان می برد، اما برای همه سفارشات یا بخشی از سفارشات فروش که در مرحله بررسی واقع شده است و هنوز سفارش باز است، سهامدار می تواند از طریق پنلاختصاصی خود آن را لغو کند.

مدیر فنی سهام عدالت در مورد اینکه اگر سهامدار عدالت مسئله ای پیدا کرد، چگونه با شرکت سپرده گذاری مرکزی تماس بگیرد، گفت: شماره تلفن 1569 برای همه مشتریان سهام عدالت و سایر سهامداران معمولی در نظر گرفته شده همچنین می توانند با کارگزاری خود تماس بگیرند و مشکل خود را رفع کنند.

وی همچنین در مورد اینکه بهای سهام عدالت فروخته شده چه زمانی واریز می شود گفت: ثبت سفارش فروش سهام عدالت مهر ماه در مرحله اجرا واقع شده است و به محض فروش سهام به شرط اینکه پول آن دریافت شده باشد به حساب مشتری واریز می شود، البته سفارش های سهام عدالت تجمیع شده و به صورت تجمیعی به کارگزار اعلام می شود و کارگزار این سهام را در صف فروش قرار می دهد و هر وقت سهام به فروش رسید حداکثر ظرف 4 روز کاری با مشتری سهام عدالت تسویه می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1315

به "نحوه حذف سفارش فروش سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه حذف سفارش فروش سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید