نظر کلوپ و گواردویلا در خصوص یاری داور ویدیویی

به گزارش مجله شرقیا، دو سرمربی نامدار فوتبال دنیا در خصوص VAR اظهار نظر کردند.

نظر کلوپ و گواردویلا در خصوص یاری داور ویدیویی

جهت دریافت خدمات طراحی باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه ورزشی مجله شرقیا، یاری داور ویدیویی از ابتدای فصل جاری در لیگ جزیره، لالیگا و دیگر لیگ های مطرح با تایید و تاکید فیفا در جهت پایین آمدن ضریب خطای داوران مورد استفاده نهاده شد.

به همین دلیل براساس خبر رسمی سایت یوفا،الکساندر چفرین رئیس کنونی تشکیلات یوفا بیان کرد که جلسه ای برای تجدید نظر و آنالیز و نظارت افراد صاحب رای در این باره تشکیل خواهد شد.

گفتنی است، جلسه IFAB در تاریخ 29 فوریه 2020 برای تجدید نظر در خصوص VAR برگزار خواهد شد.البته چفرین عده ای از افراد صاحب نظر را معرفی کرد که نام یورگن کلوپ، گواردیولا، آلگری زیدان و آنچلوتی در بین آنها مشاهده می گردد.البته از بین نام های برده شده بیشتر آنها نسبت به یاری داوری ویدیویی اعتراض نموده بودند.البته خروجی نشست مذکور به فیفا در میان گذاشته خواهد شد تا در جهت رفع کردن ایرادات کلی تصمیم گیری گردد.

کلوپ سرمربی لیورپول در خصوص VAR گفت: یاری داوری ویدویی مزیت های بسیاری داره اما نکات منفی هم دارد.وقتی بازیکن برای معین شدن نتیجه VAR انتظار می کشد برای لحظاتی از فضا و شرایط بازی خارج می گردد و ناخوداگاه تاثیر منفی روی تمرکز بازیکن دارد.سرد شدن بدن وقتی این ارزیابی طول می کشد یکی دیگر از بد ی های این سیستم است.

گواردیولا سرمربی سیتی هم در اینباره گفت: یک سر مزیت هایی دارد اما در کل فقط باعث هرج و مرج در حین بازی می گردد.امیداورم فصل آینده بهتر و کامل تر اجرا گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 671

به "نظر کلوپ و گواردویلا در خصوص یاری داور ویدیویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر کلوپ و گواردویلا در خصوص یاری داور ویدیویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید