هیچ کلاسی در ابهر بدون معلم نیست

به گزارش مجله شرقیا، رئیس آموزش و پرورش ابهر گفت: علی رغم کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش ابهر، هیچ کلاسی در این شهرستان بدون معلم نیست.

هیچ کلاسی در ابهر بدون معلم نیست

عباس عزیزخانی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به سخنان مطرح شده درباره موضوع نبود معلم در برخی از مدارس ابهر، اظهار کرد: از اول مهرماه برای همه معلمان و مدارس ابلاغ زده شده است.

وی با اشاره به این که از اوایل مهرماه برخی از معلمان به علت مسائلی مانند بیماری در تعدادی از کلاس های درس حضور نداشتند، اظهار کرد: در حال حاضر این مسائل نیز مرتفع شده و همه معلمان در کلاس درس حاضر هستند.

عزیزخانی، کمبود نیروی انسانی در مقاطع ابتدایی و متوسطه را یکی از دغدغه های اصلی آموزش و پرورش ابهر مطرح نمود و اضافه نمود: امسال در مقطع ابتدایی بخشی از این کمبود نیرو با معلمان حق التدریس و اضافه کاری به همکاران و برخی نیز در مقطع متوسطه با توجه به اینکه امکان جذب حق التدریس وجود ندارد با اضافه کاری به معلمان مرتفع شد.

وی در ادامه به موضوع مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر قطع گاز برخی مدارس، شرح داد: با رایزنی های صورت گرفته با اداره گاز و بخشنامه به مدیران در زمینه حل این موضوع، این مشکل نیز مرتفع شده و در حال حاضر گاز همه مدارس وصل است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر، از این نهاد به عنوان یکی از انسان سازترین نهادها یاد کرد و اضافه نمود: آموزش و پرورش برای نیل به اهداف عالیه، نیازمند مشارکت همگانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 12 آذر 1398 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 505

به "هیچ کلاسی در ابهر بدون معلم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ کلاسی در ابهر بدون معلم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید