پرداخت تسهیلات به رانندگان تاکسی

به گزارش مجله شرقیا، تهران (پانا)- مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات حمایتی به رانندگان تاکسی برای خرید قطعات و دریافت خدمات تعمیرگاهی در قالب کارت حمایتی ایساکو، این کارت عتباری را پاسخی به مطالبه و درخواست جدی رانندگان خواند.

پرداخت تسهیلات به رانندگان تاکسی

به گزارش ایسنا،مرتضی ضامنی در تشریح فرایند اعطای کارت اعتباری حمایتی ایساکو به رانندگان تاکسی گفت: یکی از احتیاجها و درخواست های جدی رانندگان تاکسی این بود که بتوانند خریدهای اعتباری انجام دهند. باتوجه به اینکه عمده کار در حوزه تاکسیرانی با مجموعه ایران خودرو است و ایساکو نیز زیرمجموعه ایران خودروست، در اقدامی مشترک و خوب این مطالبه برآورده شد.

وی اضافه نمود: در حقیقت با همکاری مشترک میان ایساکو و بانک قرض الحسنه رسالت و با پیگیری اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، شرایطی فراهم شد که رانندگان تاکسی بتوانند متناسب با اعتبارسنجی که از آنها انجام می گردد از 3 تا 30 میلیون تومان به صورت متغیر اعتبار دریافت نمایند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور ادامه داد: دریافت نماینده این اعتبار می تواند از خدمات خرید قطعات و خرید تعمیرگاهی در سامانه مجاز ایران خودرو استفاده کند و به صورت اقساطی این وجه را بازگرداند، این موارد کلیات طرح موجود است که در مجمع سالانه اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور نیز رونمایی شد و کار شروع شده البته برای گرفتن بازخورد و اعلام تعداد رانندگانی که از تسهیلات استفاده نموده اند به فرصت 2 ماهه ای احتیاج است.

وی تاکید نمود: شرکت ایساکو در سراسر کشور دارای 1800 فروشگاه و نمایندگی است و در این فروشگاه ها و نمایندگی آمادگی کامل برای ارائه خدمت و فروش قطعات به دارندگان کارت ایساکو فراهم شده است. قیمت ارائه خدمات و همین طور قطعات خودرو به قیمت مصوب است که در سراسر کشور به وسیله شرکت مذکور ارائه می گردد این در حالیست که کارت اعتباری ایساکو در همه فروشگاه ها و نمایندگی های سراسر کشور امکان تراکنش را دارد.

پیشتر و در روز رونمایی از این طرح مهدی برازجانی نژاد مدیر توسعه و فروش و صادرات ایساکو در تشریح جزییات طرح کارت اعتباری حمایتی ایساکو گفته بود: کارت اعتباری یاد شده برای تاکسی ها با بازپرداخت 6 ماهه با سه ماه تنفس در نظر گرفته شده و ارائه خدمات و فروش قطعات به واسطه این کارت بدون بهره و کارمزد خواهد بود و علاوه بر ارائه خدمات به وسیله کارت اعتباری در فروشگاه های مرکزی در تهران، با در نظر گرفتن سبد ویژه بدون احتیاج به گرفتن نوبت، رانندگان تاکسی می توانند خدمات ایساکو را دریافت نمایند. بعلاوه ارائه خدمت و فروش قطعات خودرو هیچ گونه تفاوتی از نظر قیمت با خرید نقدی برای دارندگان این کارت اعتباری ندارد.

وی تاکید نموده بود: بعلاوه قطعات ارائه شده در کارت اعتباری ایساکو از نظر کیفیت هم هیچ فرقی با خرید نقدی ندارند و همین طور در پرداخت اجرت برای دریافت خدمات نیز تفاوتی با پرداخت نقدی نیست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 فروردین 1401 بروزرسانی: 27 فروردین 1401 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 2020

به "پرداخت تسهیلات به رانندگان تاکسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات به رانندگان تاکسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید