کاهش قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذرماه

به گزارش مجله شرقیا، رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در نشست شورای عالی هواپیمایی کشوری مصوب شد که قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذر و همزمان با خاتمه محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در پروازها، کاهش یابد.

کاهش قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذرماه

به گزارش ایرنا، نشست شورای عالی هواپیمایی به منظور تعیین تکلیف قیمت بلیت هواپیما پس از اجرای رفع محدودیت 60 درصدی ظرفیت پرواز که قرار است از ابتدای آذرماه انجام شود، با حضور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی برگزار گشت.

محمد محمدی بخش، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری در این خصوص گفت: با توجه به تصمیم اتخاذ شده در شورای عالی هواپیمایی و موضوعاتی نظیر رفع محدودیت 60 درصدی ظرفیت پذیرش پرواز و افزایش ظرفیت پرواز ها و با توجه به استدلال های مطرح شده از طریق سازمان هواپیمایی کشوری، نماینده شرکت های هواپیمایی و سایر اعضای شورا، توافق بر این شد که از ابتدای آذرماه نرخ بلیت هواپیما به میزانی که متعاقبا اعلام خواهد شد، کاهش یابد.

وزیر راه و شهرسازی دو روز پیش از جلسه مشترک با ایرلاین ها خبر داده بود و گفت کاهش سن ناوگان و تلاش برای کاهش نرخ بلیت هواپیما در دستور کار است.

وی تاکید کرد که جلسه مشترک با ایرلاین ها با هدف بررسی و کاهش قیمت بلیت هواپیما ادامه خواهد داشت.

رستم قاسمی هم چنین گفت: از ورود ناوگان نو به صنعت حمایت می شود، دستور کار ما جوان سازی ناوگان است و همین طور لازم است در بخش خدمات فرودگاهی ارتقا انجام شود.

منبع: فرارو
انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1917

به "کاهش قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید