گزینه خارجی تیم ملی ایران اسکوچیچ است؟

به گزارش مجله شرقیا، به نظر می رسد شناخت اسکوچیچ از فوتبال ایران و نتایج خوبی که او سال جاری با صنعت نفت گرفته باعث شده که نامش برای راهنمایی تیم ملی مطرح گردد.

گزینه خارجی تیم ملی ایران اسکوچیچ است؟

اگر چه دیروز از جیانی دی بیاسی ایتالیایی به عنوان گزینه جدید سرمربیگری تیم ملی نام برده شده اما انگار دراگان اسکوچیچ آن مربی خارجی است که نامش در بین گزینه های راهنمایی تیم ملی دیده شده.

به گزارش آی اسپورت، این خبر یکی دو روزی است که به گوش رسانه ها و البته خود اسکوچیچ هم رسیده و او به باشگاه خبرنگاران گفته که چنین خبری را شنیده اما هنوز فدراسیون فوتبال به صورت رسمی پیشنهادی به باشگاه صنعت نفت نداده است. دیشب سایت آی اسپورت مدعی شد که فدراسیون فوتبال به دنبال دریافت استعلام برای عقد قرارداد با این سرمربی کروات است.

به نظر می رسد شناخت اسکوچیچ از فوتبال ایران و نتایج خوبی که او سال جاری با صنعت نفت گرفته باعث شده که نامش برای راهنمایی تیم ملی مطرح گردد. امروز هم خبرگزاری تسنیم در بخش انگلیسی زبان! خود از اسکوچیچ به عنوان یکی از سه گزینه نهایی تیم ملی نام برده و نوشته او در کنار دایی و قلعه نویی سه مربی ای هستند که احتمالا یکی از آنها جانشین مارک ویلموتس خواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 اسفند 1398 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 757

به "گزینه خارجی تیم ملی ایران اسکوچیچ است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه خارجی تیم ملی ایران اسکوچیچ است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید