دوچرخه سواری

ماسک طبی سطح اکسیژن خون و عضلات ورزشکاران را کاهش نمی دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسلش گیر، آنالیز مذکور که بر روی افراد سالم اجرا شده نشان می دهد اشخاصی که از ماسک های سه لایه برای اقداماتی همچون دویدن و انجام حرکات کششی استفاده نموده اند، با مشکلاتی در ارتباط با سلامت و به خصوص کاهش سطح اکسیژن خون و عضلات...

15 آذر 1399

خبرنگاران دختر ارومیه ای قهرمان رقابت دوگانه زیر 16 سال کشور شد

ارومیه- خبرنگاران- رییس هیات ورزش های سه گانه آذربایجان غربی با اشاره به کسب یک مقام اول و یک مقام سوم توسط ورزشکاران استان در مسابقات دوگانه نخبگان کشور گفت: در این رقابت ها، دختر ارومیه ای، قهرمان رده سنی زیر 16 سال کشور شد.

13 آذر 1399

راهنمای اولین سفر به مونترآل؛ شهر صد ناقوس در کانادا

مونترآل، دومین شهر بزرگ کانادا، پایتخت فرهنگی و مالی استان کبک، دومین شهر فرانسوی زبان پس از پاریس است. بازدید از این شهر خارق العاده با مهاجران ایرانی، سفری فراموش نشدنی برای شما رقم خواهد زد.

26 فروردین 1399

بهترین پیاده راه های تهران از نگاه مخاطبان خبرنگاران

شاید بتوان پیاده راه ها را به رگ های هر شهر تشبیه کرد، این رگ ها علاوه بر زیبایی شهر، نظم وانسجام ویژه ای را به آن می بخشند.

11 مهر 1398

لیدا کاوه مدعی شد: می خواستند قلبم را بدزدند

عکاس و دوچرخه سوار زن که به طرز مرموزی در غرب پایتخت ناپدید شده بود پس از 9 روز در حالی پیدا شد که مدعی است مردان ناشناسی قصد داشتند قلبش را از بدنش خارج نمایند.

20 مرداد 1398

تدوین طرح جامع گردشگری گرگان، احداث پیست دوچرخه سواری در النگدره

به گزارش خبرنگاران، صد و هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان شامگاه شنبه با حضور اعضای شورا، شهردار، مدیران شهرداری و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان برگزار گردید.

19 اردیبهشت 1398