تحریم های آمریکا علیه روسیه ادامه خواهند داشت

به گزارش مجله شرقیا، به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه طی سخنانی گفت که مسکو انتظار دارد ثبات استراتژیک با واشنگتن پس از انجام رایزنی های دو طرف در این خصوص محقق گردد.

تحریم های آمریکا علیه روسیه ادامه خواهند داشت

بر اساس این گزارش، ریابکوف گفت: انتظار می رود تا پیش از خاتمه ماه جولای، (با طرف آمریکایی) ملاقاتی داشته باشیم و نخستین دور از مذاکرات میان دستگاهی شروع گردد و امیدواریم این فرآیند از همین جا شروع شده که این به معنای سازماندهی دستکم چارچوبی برای برداشتن قدم های اولیه ای است که در پسِ این جلسه برداشته خواهند شد.

ریابکوف بعلاوه تاکید نمود که مسکو انتظار دارد تغییر یا چرخشی در توافقات اولیه ای که میان دو طرف در جریان برگزاری نشست رؤسای جمهور دو کشور در ژنو حاصل شده ، ایجاد نگردد.

وی در ادامه گفت: من فکر می کنم که در مورد توافقات بدست آمده در سطح بالا، بازنگری اساسی ایجاد نخواهد شد و در این حالت، دولت ایالات متحده برای اجرای توافق های بدست آمده در سطح بالا کوشش خواهد نمود.

سرگئی ریابکوف بعلاوه برگزاری نشست پوتین و بایدن را یک موفقیت در عرصه دیپلماسی خواند و اضافه نمود: شخصاً، من تحت تأثیر ملاقات با بایدن قرار گرفتم، یعنی به علت گفتگو عمیق ایجاد شده میان رؤسای جمهور در مورد موارد و موضوعات خاص.

با اینحال ریابکوف در مورد تحریم های آمریکا علیه روسیه و ادامه فرایند آنها اضافه نمود: من فکر می کنم این موضوع اجتناب ناپذیر است. ایالات متحده به راحتی نمی تواند از سیاست تحریم ها دست بردارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1766

به "تحریم های آمریکا علیه روسیه ادامه خواهند داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم های آمریکا علیه روسیه ادامه خواهند داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید