ترامپ به نیویورک بازمی شود

به گزارش مجله شرقیا، ترامپ قرار است هفتم مارس امسال میلادی به نیویورک برگردد؛ شهری که در آن عظیم شده و در آن کارهای زیادی را شروع نموده است.

ترامپ به نیویورک بازمی شود

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بازگشت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا به نیویورک که اکنون در مارالاگو، فلوریدا ساکن است، ربطی به دعوای حقوقی علیه وی ندارد که پس از رد درخواست های ترامپ از سوی دیوان عالی آمریکا مبنی بر جلوگیری از انتشار اظهارنامه های اقتصادیاتی وی و سایر سوابق اقتصادی اش تنش دیگری را برای ترامپ به همراه داشته است.

تلویزیون محلی WABC گزارش کرد، پلیس برای بازگشت رئیس جمهوری سابق آمریکا به نیویورک تدابیر امنیتی را در اطراف برج ترامپ در منهتن افزایش داده اما نیروهای امنیتی و ماموران درباره این مساله اظهارنظر نکرده اند.

این ساختمان بارها محل تجمع معترضان و منتقدان به سیاست های ترامپ بوده است، به طوری که در جریان اعتراضات تابستان 2020، محل تجمع حامیان زندگی سیاهپوستان مهم است شد.

انتشار گزارش بازگشت ترامپ به نیویورک در بحبوحه تحقیقات جاری مقام های شهری نیویورک درباره امور اقتصادی وی بوده است. این تحقیقات شامل رد درخواست ترامپ از سوی دیوان عالی آمریکا برای جلوگیری از انتشار اظهارنامه های اقتصادیاتی وی می شود. رسانه ها اما گزارش داده اند که این سفر ربطی به این دعوی حقوقی ندارد.

همچنین گفته می شود که سفر ترامپ به نیویورک در پی سخنرانی وی در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کار (سی پک) صورت می گیرد که وی در آنجا گفته بود که به عرصه سیاست برمی شود و شاید برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 کاندید شود.

بر اساس نظرسنجی ها، ترامپ همچنان کاندیدای مورد قبول و ترجیحی از سوی جمهوری خواستار است، اگرچه دوران چهار ساله ریاست جمهوری اش چندان رضایت بخش نبود و شامل دو استیضاح هم شد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1543

به "ترامپ به نیویورک بازمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به نیویورک بازمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید