جزئیات اعطای تسهیلات کم بهره مرابحه و مسکن به فرهنگیان

به گزارش مجله شرقیا، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تسهیلات کم بهره جدیدی را در سر فصل مرابحه و مسکن برای فرهنگیان سراسر کشور، ابلاغ کردیم.

جزئیات اعطای تسهیلات کم بهره مرابحه و مسکن به فرهنگیان

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ترک اصل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی مجله شرقیا، گودرز کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره تسهیلات پیش بینی شده برای فرهنگیان، اظهار کرد: تسهیلات کم بهره جدیدی را در سر فصل مرابحه و مسکن برای فرهنگیان سراسر کشور ابلاغ کردیم.

وی ادامه داد: اینگونه تسهیلات در سرفصل مرابحه تا سقف 60 میلیون تومان به ازای تمام فرهنگیان واجد شرایط با کارمزد 12 درصد و بازپرداخت 60 ماهه قابل پرداخت است و هم اکنون پرداخت این وام ها در سراسر کشور در حال اجراست.

کریمی فر افزود: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به زوجین فرهنگی در کلانشهر تهران 160 میلیون تومان و همین وام احداث در مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت 120 میلیون تومان و در سایر شهرها برای زوجین فرهنگی، 100 میلیون تومان اعلام شده است.

وی اضافه نمود: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به سایر فرهنگیان در کلانشهر تهران 100 میلیون تومان، در مراکز استان ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت 80 میلیون تومان و در سایر شهرها 60 میلیون تومان با کارمزد 12 درصد پرداخت می گردد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش توضیح داد: اعطای تسهیلات جهت خرید مسکن در شهر تهران برای فرهنگیان 60 میلیون تومان، در مراکز استان ها 50 میلیون تومان و نیز در سایر شهرها 40 میلیون تومان در سراسر کشور در حال پرداخت است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1054

به "جزئیات اعطای تسهیلات کم بهره مرابحه و مسکن به فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اعطای تسهیلات کم بهره مرابحه و مسکن به فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید