خبرنگاران عزیزی خادم: خواستار استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم

به گزارش مجله شرقیا، تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون فوتبال ایران در ملاقات با وزیر امور خارجه کشورمان، در مورد دیپلماسی فعال در حوزه فوتبال و شرایط سخت دوران تحریم بحث و گفتگو کرد.

خبرنگاران عزیزی خادم: خواستار استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال با تقدیر از حضور پرثمر محمدجواد ظریف در عرصه دیپلماسی و احتیاج جامعه به نشاط به وسیله فوتبال، خواستار استفاده از همه ظرفیت های دیپلماسی کشور برای میزبانی ها شد.

عزیزی خادم در بخشی از این جلسه گفت: حضور افراد توانمندی مثل شما برای فوتبال، اعتماد عمومی را به فوتبال برمی گرداند و یاری می نماید فوتبال ملی توان بیشتری برای موفقیت های آینده داشته باشد.

وی ادامه داد: این روزها بحث میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی بسیار مهم است و با اینکه زمان گذشته اما احتیاج به یاری وزیر ورزش و وزیر امور خارجه داریم

ظریف هم با تبریک انتخاب عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال، خاطرنشان کرد: دولت و وزارت امور خارجه از همه توان برای خوشحالی مردم در این شرایط سخت استفاده می نماید و دستگاه دیپلماسی کشور رایزنی های لازم را انجام خواهد داد.

فدراسیون فوتبال کشورمان به صورت رسمی خواستار میزبانی ادامه مسابقات انتخابی مقدماتی جام جهانی شد و کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودی در این بار تصمیم خواهد گرفت.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1578

به "خبرنگاران عزیزی خادم: خواستار استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عزیزی خادم: خواستار استفاده از ظرفیت های دیپلماسی در فوتبال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید