رشد 16 درصدی بی خانمان ها در کالیفرنیا

به گزارش مجله شرقیا، تعداد بی خانمان ها در سال 2019 میلادی در ایالت کالیفرنیای آمریکا در مقایسه با سال پیش از آن 16.4 درصد افزایش داشته است.

رشد 16 درصدی بی خانمان ها در کالیفرنیا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، وزارت مسکن و توسعه شهری آمریکا گزارش داد که ایالت کالیفرنیا با بحران بی خانمان ها روبرو است و تعداد بی خانمان ها در این ایالت در مقایسه با سال پیش از آن 16.4 درصد افزایش داشته است.

به گزارش سی ان ان، گاوین نیوسام فرماندار کالیفرنیا روز پنجشنبه تاکید نمود که برنامه وی برای تامین چادر و خودرو های دارای کاروان برای اقامت، بخشی از کوشش های گسترده برای مبارزه با بی خانمانی در این ایالت است.

تنها در شهر لس آنجلس ده ها هزار نفر بی خانمان بوده و بسیاری از آن ها پیشتر در چادر زندگی می نموده و حدود یک چهارم از آن ها در خودروهایشان می خوابند.

نیوسام از قانونگذاران ایالت کالیفرنیا درخواست کرد تا بودجه 1.4 میلیارد دلاری برای مبارزه با بی خانمانی را برای سال 2020-2021 تصویب نمایند که 750 میلیون دلار آن برای حمایت از بی خانمان ها برای تامین اجاره بهای منزل است.

جمعیت بی خانمان ها در لس انجلس به تنهایی در سال 2016 حدود 60 هزار نفر افزایش داشته است این افزایش با وجود سرمایه گذاری گسترده این ایالت برای مبارزه با بحران بی خانمانی در این شهر بوده است.

مقامات اعلام نموده اند که هزاران نفر در این ایالت به دلیل شرایط مالی، بازار مسکن، نگهداری از فرزند، مشکل روانی و مجازات کیفری، مسکن و سرپناه خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 14 اسفند 1398 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 745

به "رشد 16 درصدی بی خانمان ها در کالیفرنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 16 درصدی بی خانمان ها در کالیفرنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید