شهرداران باید اقدام به مدیر پروری نمایند

به گزارش مجله شرقیا، علی مقدس زاده ظهر چهارشنبه در همایش شهرداری های استان اصفهان گفت: شهرداران در صندلی هایی قرار دارند که باید امور را به نسل بعد واگذار نمایند و مدیران جوانی را آموزش دهند.

شهرداران باید اقدام به مدیر پروری نمایند

وی با بیان اینکه شهرداران باید استعدادهای مدیریتی را در حوزه شهری شناسایی نمایند و مدیران موفقی را تربیت نمایند، اعلام نمود: مدیر پروری باید به طور جدی به عنوان یک برنامه ویژه دیده گردد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ادامه داد: اکنون مدیران حوزه معاونت عمرانی از افرادی منصوب شدند که درهمان حوزه کار نموده اند، انگیزه و شناخت دارند و جای ارتقای زیادی هم خواهند داشت.

وی از افزایش حقوق و مزایای شهرداران اطلاع داد و گفت: هرچند مجوز افزایش حقوق از سوی استانداری داده می گردد اما متناسب با حجم مسئولیت آنها نیست.

مقدس زاده بیان داشت: ایجاد زمینه امکانات رفاهی غیرمالی شهرداران برای نمونه خرید امکاناتی در شمال مشهد و کیش، تخصیص وام و تسهیلات برای شهرداران و اعزام به سفرهای مشترک داخلی و خارجی مأموریتی و آموزشی شهرداران با یکدیگر برای ورود تکنولوژی های مدرن مانند بازیافت با حمایت بخش خصوصی از دیگر اقداماتی است که اجرایی خواهد شد.

وی با انتقاد از طولانی بودن زمان اجرایی شدن طرح های تفصیلی و جامع به شهرداران گفت: در این حوزه پرونده های زیادی پشت در مانده است و باید به آنها رسیدگی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 بهمن 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 61

به "شهرداران باید اقدام به مدیر پروری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداران باید اقدام به مدیر پروری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید