شیمبا در یک قدمی عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر

به گزارش مجله شرقیا، خبرنگاران/خوزستان مهاجم برزیلی تیم فولادخوزستان با زدن تنها یک گل در ادامه مسابقات لیگ برتر می تواند به عنوان بهترین گلزن خارجی لیگ برتر فوتبال ایران دست پیدا کند.

شیمبا در یک قدمی عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر

لوسیانو پریرا معروف به شیمبا در ملاقات فولاد مقابل استقلال تهران پیروز شد یکی از 2 گل تیم خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند و تعداد گل های خود در فوتبال ایران را به عدد 82 برساند. او همچنین در ملاقات با استقلال، توانست 206مین بازی اش در لیگ برتر فوتبال ایران را تجربه و به رکورد بیشترین بازی در لیگ برتر در میان بازیکنان خارجی دست پیدا کند.

به گزارش خبرنگاران، شیمبای فولاد که در فصل هجدهم عنوان آقای گلی لیگ برتر ایران را به دست آورد، در مجموع هشت فصل حضور خود در فوتبال ایران، تا به امروز 82 گل به ثمر رسانده است و اکنون تا رسیدن به عنوان بهترین گلزن خارجی ادوار لیگ برتر تنها یک گل فاصله دارد. همچنین لوسیانو پریرا با گلی که به استقلال زد، مشترک با ادینیو، گلزن ترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر است.

او که عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه فولاد خوزستان را نیز در اختیار دارد، حالا در کوشش است با به ثمر رساندن یک گل در بازی های باقی مانده فصل بیستم، عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر ایران را به نام خود ثبت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1345

به "شیمبا در یک قدمی عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیمبا در یک قدمی عنوان بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید