فال روزانه 12، 06، 1398

به گزارش مجله شرقیا، فال روزانه سه شنبه 12 شهریور 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 شهریور به جهان آمده ای، تولدت مبارک! سال پیش رو سالی پر از اتفاقات خوش و غیر قابل انتظار است که جهت زندگی تان را تغییر خواهد داد. اگر چه ممکن است مشکلاتی در زندگی تان داشته باشید اما هیچ کدام مانع از خوشی شما در چنین سالی نخواهد شد. در خصوص آدم های اطرافتان احتیاط بیشتری به خرج دهید و تا زمانی که دوستی شان به شما ثابت نشد، راز دلتان را فاش نکنید. چیزهای زیادی را در خصوص خودتان کشف خواهید کرد. حتی بعضی از باورهایتان به کل تغییر می نماید. سال جاری انرژی بیشتری را برای کارتان بگذارید تا نتیجه آن را در اواخر سال ببینید. برای کسب درامد بیشتر باید جسارت بیشتری نیز به خرج دهید. ماه بهمن نیز ماهی ست که اتفاقات عاشقانه زیادی برایتان خواهد افتاد. اگر مجرد هستید، جرقه های عشق در شما شعله ور خواهد شد. به هر شیوه ای که می توانید، استرس را از زندگی تان دور کنید. ورزش یکی از چیزهایی ست که باید در زندگی تان راه دهید. ماههای دی، بهمن و خرداد از بهترین ماههای یک سال پیش روی شما خواهند بود.

فال روزانه 12، 06، 1398

شما با توانایی هایی که دارید، خودتان را در دل دیگران جا نموده اید اما ممکن است که با یک حرکت اشتباه از جایگاهی که دارید، پایین بیایید، بنابراین امروز حواستان باشد که با بیان کلمات نامناسب یا حرکتی اشتباه، نگاه دیگران را به خودتان تغییر ندهید. سوالی در ذهنتان به وجود آمده که نگرانتان نموده است. هر چه زودتر به دنبال حقیقت باشید، بهتر است. در رابطه عاطفی فکر می کنید که همواره حق با شماست، اما وقتش است که این خودخواهی را کنار بگذارید و اشتباهات خودتان را نیز بپذیرید.

امروز برخلاف روزهای دیگر خیلی سرتان شلوغ نیست. اتفاقا شما به تنهایی احتیاج دارید تا در خصوص کارهایی که می خواهید انجام دهید بیشتر فکر کنید. یک برنامه ریزی دقیقا می تواند سرعت شما را در رسیدن به هدفتان بیشتر کند. اگر دست روی دست بگذارید تمام فرصت هایتان را از دست خواهید داد، پس بجنبید. در روابطتان کمی گیج شده اید و به بیانی فرق درست و غلط را تشخیص نمی دهید. شاید بد نباشد که کمی از وقت تان را در تنهایی بگذرانید و فرصت فکر کردن را هم به خودتان و هم به دیگران بدهید.

یادتان باشد که هیچ چیز بدون کوشش کردن به دست نمی آید، بنابراین اگر می خواهید که به هدفتان برسید، باید سختی های آن هم تحمل کنید. شما مدام خودتان را با دیگران مقایسه می کنید اما بدانید که با این کار به هیچ کجا نمی رسید. به جای این کار روی چیزی که دارید تمرکز کنید و سعی کنید که آن را بهبود بخشید. شما اشتباهی را در رابطه عاطفی تان مرتکب شده اید اما از طرف مقابلتان انتظار دارید که برای درست کردن آن پیش قدم گردد. اگر دست روی دست بگذارید، همه چیز برخلاف میلتان پیش خواهد رفت.

امروز به شدت مورد توجه دیگران قرار می گیرید. البته این محبت یک طرفه نیست، بلکه خودتان هم به دیگران محبت می کنید. سعی کنید امروز خواسته هایتان را چه در محیط کار و چه در رابطه عاطفی، مطرح کنید. مطمئن باشید که جواب مثبتی خواهید گرفت.پولی به دستتان می رسد که شما را برای آغاز کاری وسوسه می نماید. اگر ریسک پذیر باشید، تغییرات خوبی را در زندگی تان مشاهده خواهید کرد. یک جشن خانوادگی بزرگ در پیش است، خودتان را برای آن آماده کنید.

فردی شما را از خود ناامید نموده، بهتر است که به جای غصه خوردن و فکر کردن، به فکر برقراری ارتباط از راه دیگری با او باشید. اگر کوشش کنید، به هدفتان خواهید رسید. شاید از نظر شما نظرات و پیشنهادهایی که دیگران به شما می دهند خیلی به کارتان نیاید، اما امروز بهتر است که آنها را جدی تر بگیرید. از هم فکری با دیگران می توانید با سرعت بیشتری راستای که در پیش گرفتید را دنبال کنید. امروز قراری دارید، اما خیلی نگران ظاهرتان نباشید. هر چه ساده تر باشید، بهتر است. دوستی برای یاری نزدتان می آید، برای او کم نگذارید.

شما برنامه ای برای آینده تان چیده بودید که کنسل شده است. از یک طرف از این موضوع ناراحت هستید و از طرف دیگر راضی. اما بدانید که این اتفاق در آینده ای نزدیک در بهترین زمان و مکان برای شما خواهد افتاد. امروز فرصتی برایتان فراهم می گردد تا با افراد جدیدی آشنا شوید. بنابراین سعی کنید که با ظاهری آراسته به بیرون از خانه بروید. هر چه بیشتر لبخند بر لب داشته باشید، افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد. به زودی تغییرات کوچک اما مهم در زندگی تان رخ می دهد که راستا زندگی تان را از این رو به آن رو می نماید.

پولی به دست تان می رسد که بهتر است آن را هر جور که دوست دارید بهره ببرید. شما این همه سال پول هایتان را جمع نموده اید و در نهایت آن را برای چیزی که دوست نداشته اید صرف کردید. حال وقت آن است که از زندگی تان نهایت لذت را ببرید. شاید یک سفر بتواند حال و هوای شما را تغییر دهد. در رابطه عاطفی تان نگران چیزی هستید که فکر شما را کمی بهم ریخته. بهتر است به جای خودخوری در این باره با شریک زندگی تان صحبت کنید.

از تنهایی خسته شده اید و ترجیح می دهید که با آدمهای مختلف در ارتباط باشید. اگر چه بزرگ کردن دامنه دوستان تان می تواند فواید زیادی برایتان داشته باشد اما یادتان نرود که کیفیت مهمتر از کمیت است. بنابراین به سمت هر کسی دست دوستی دراز نکنید. در محیط کار پیشنهادی به شما می گردد که نمی توانید در خصوص آن تصمیم بگیرید. کمی زمان بخواهید و بیشتر تحقیق کنید تا پشیمانی به سراغتان نیاید. اگر در راهی شکست خورده اید، دلیل نمی گردد که آن را رها کنید. به دنبال هدفتان باشید تا به دستش آورید.

امروز همه چیز برای شما به آرامی می گذرد و دیگر خبری از مشغله روزهای قبل نیست. از این فرصت بهره ببرید و به روح و جسمتان آرامش دهید. به زودی پیشنهادی در زمینه کاری به شما می گردد. حتی اگر در کاری تجربه نداشتید، آن را رد نکنید. شما با اعتماد به نفس بالایی که دارید، می توانید در هر کاری پیروز شوید. اگر به دنبال رابطه عاطفی جدیدی هستید، بیشتر در اجتماع حاضر شوید. تجربیات تلخ گذشته را رها کنید و برای ارتباط با دیگران خوش بینانه جلو روید.

به زودی تغییری در زندگی تان رخ می دهد که نتیجه کوشش های اخیرتان است. همین موضوع انگیزه دو چندانی به شما خواهد بخشید تا راهی که در پیش گرفتید را با سرعت بیشتری طی کنید. این روزها درگیر رابطه عاطفی تان هستید. نمی دانید چه راهی را در پیش بگیرید تا زودتر به جواب برسید. اگر با جسارت و اعتماد به نفس بالا آنچه دلتان می گوید را بشنوید و عمل کنید، پیروزیت شما حتمی ست. صبوری کلید پیروزیت شما در این راستا است.

اگر چه شما دیگران را به خودتان ترجیح می دهید و دوست دارید که به همه یاری کنید اما حواس تان باشد که این کار به ضررتان تمام نگردد. یادتان باشد که اولویت اصلی خود شما هستید نه دیگران. امروز خبری می شنوید که در ابتدا مثل شوکی برای شما می ماند اما هر چه بیشتر می گذرد برایتان قابل هضم تر می گردد. بهتر است که فعلا هیچ تصمیمی نگیرید تا که ذهن تان کاملا موضوع را درک کند. یک میهمانی در راه دارید که اتفاقات هیجان انگیزی را برایتان رقم خواهد زد. حتما در آن شرکت کنید.

به دلیل خبرهایی که شنیده اید، نمی توانید امروز روی مسایل مهم تمرکز کنید. شاید بد نباشد که دور کارهای مهم را خط بکشید و به سراغ کارهای نیمه تمام یا کم اهمیت تر بروید. احساس می کنید که اشتباهی را مرتکب شده اید اما هر چه بیشتر روی آن تمرکز می کنید، می فهمید که اینطور نیست. برای رسیدن به حقیقت بهتر است کمی دیگر هم صبر کنید تا همه چیز برایتان روشن گردد. به زودی دوستی نزد شما می آید و با خبرهای خوب تمام خستگی تان را در می نماید.

منبع: برترین ها
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 349

به "فال روزانه 12، 06، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 12، 06، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید