لهستان مشتری واکسن روسیه برای حیوانات شد

به گزارش مجله شرقیا، لهستان که یکی از بزرگترین فراوری کنندگان پوست در دنیا است علاقه مند به وارد کردن واکسن ویروس کرونا برای حیوانات و کیت های تشخیصی مربوطه از روسیه است.

لهستان مشتری واکسن روسیه برای حیوانات شد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از تاس، ، یولیا ملانو، مشاور موسسه نظارت بر امور دامپزشکی روسیه (Rosselkhoznadzor) می گوید: لهستان علاقه مند به وارد کردن واکسن ویروس کرونا برای حیوانات و کیت های تشخیصی مربوطه از روسیه است.

Szczepan Wojcik، رئیس صنعت پوست لهستان گفت: لهستان که یکی از بزرگترین فراوری کنندگان پوست در دنیا است علاقه مند به وارد کردن نخستین واکسن کرونا برای حیوانات است.

نخستین واکسن کرونای دنیا برای حیوانات کارنیواک کاو نام دارد که آزمایشات بالینی آن از اکتبر سال گذشته شروع شد و شامل سگ، گربه، روباه قطبی، راسو، روباه و حیوانات دیگر بود.

به گفته دانشمندان روسی، استفاده از واکسن برای حیوانات می تواند از بروز جهش های ویروسی که اغلب در طی انتقال بین گونه های بیماری زا اتفاق می افتد، جلوگیری کند.

مطابق بیانیه، علاقه لهستان به واردات واکسن روسی کارنیواک کاو، ساخته شده برای محافظت از حیوانات در برابر عفونت ویروس کرونا و کیت های تشخیصی مربوطه در 24 مه در جریان گفتگوهای طرف لهستانی با موسسه نظارت بر امور دامپزشکی روسیه ابراز شد.

برای محافظت از مهمترین بخش بازار در بخش کشاورزی لهستان در برابر خطرات مرتبط با شیوع ویروس کرونا جامعه تجاری لهستان علاقه مند به واردات سریع واکسن روسی برای حیوانات است.

https://tass.com/world/1293755

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1675

به "لهستان مشتری واکسن روسیه برای حیوانات شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لهستان مشتری واکسن روسیه برای حیوانات شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید