معاملات بورس تهران از 27 مرداد در دو بازه زمانی مختلف انجام می گردد

به گزارش مجله شرقیا، معاملات بازار بورس تهران به دلیلی اختلالات در هسته معاملاتی از 27 مرداد ماه در دو بازه زمانی مختلف انجام می گردد.

معاملات بورس تهران از 27 مرداد در دو بازه زمانی مختلف انجام می گردد

معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران طی اطلاعیه ای اعلام نمود که با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت مدیریت فناوری بورس تهران مبنی بر پرتراکنش بودن معاملات شرکت های بعضی صنایع، زمان بندی جدید برای معاملات بورس تهران به صورت موقت از روز 27 مرداد ماه اعمال خواهد شد.

بر این اساس، طبق جدول زمان بندی معاملات، زمان سفارش گیری کلیه صنایع، به غیر از صنعت فلزات اساسی، صنعت شرکت های چند رشته ای صنعتی و صنعت فراورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی بین ساعت 8:30 تا 8:45 و زمان انجام معاملات نیز بین ساعت 8:45 تا 11:45 خواهد بود.

همچنین زمان سفارش گیری صنایع فلزات اساسی، شرکت های چند رشته ای صنعتی و فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی ساعت 12 تا 12:15 و زمان انجام معاملات نیز 12:15 تا 15:15 خواهد بود.

همه صندوق های قابل معامله (ETF)، اوراق بهادار ثابت و نیز معاملات همه نمادهای آینده سبد سهام در جلسه دوم معاملاتی قابل معامله خواهند بود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1199

به "معاملات بورس تهران از 27 مرداد در دو بازه زمانی مختلف انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاملات بورس تهران از 27 مرداد در دو بازه زمانی مختلف انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید