هیئت بازرگانی قزوین در نشست فعالان مالی و تجاری ایتالیا حضور پیدا می نماید

به گزارش مجله شرقیا، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین گفت: هیئت اتاق بازرگانی قزوین در نشست فعالان مالی و تجاری در شهر ونیز ایتالیا حضور پیدا می نماید.

هیئت بازرگانی قزوین در نشست فعالان مالی و تجاری ایتالیا حضور پیدا می نماید

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش مجله شرقیا از قزوین، علیرضا کشاورز قاسمی ظهر امروز در نشست مشترک مدیران استان قزوین با سفیر ایتالیا در ایران که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار گردید، گفت: هیئت اتاق بازرگانی قزوین در نشست فعالان مالی و تجاری که در شهر ونیز ایتالیا برگزا می گردد، حضور پیدا می نماید.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین اضافه نمود: اتاق بازرگانی قزوین آمادگی خود را در جهت حضور در نشست تجاری و مالی اعلام می نماید و در کوشش است تا بتواند با یک هیئت فعال در حوزه تجاری و مالی در این نشست که سال آینده در کشور ایتالیا برگزار می گردد حضور پیدا کند.

کشاورزقاسمی توضیح داد: اتاق بازرگانی استان قزوین در نظر دارد تا در نشستی که هیئت فعالان مالی و تجاری ایتالیایی به کشور ایران دارد، با تیمی قوی وارد گردد تا بتواند مذاکراتی چهره به چهره جهت تبادل اطلاعات بین دو کشور فراهم کند.

وی با تاکید به این موضوع که اتاق بازرگانی استان قزوین برنامه ریزی های مناسبی را جهت گسترش فعالیت های برون مرزی انجام داده است، اظهار داشت: اتاق بازرگانی قزوین برنامه های خوبی را جهت حضور در بازارهای برون مرزی تدوین نموده است چراکه اعتقاد اتاق بازرگانی قزوین بر این باور پایدار است که گستره فعالیت های خود را به برون از مرزهای کشور ببرد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین با بیان این موضوع که استان قزوین برنامه ریزی های مناسبی جهت گسترش روابط تجاری بین استان قزوین و ایتالیا تدوین نموده است، گفت: باید تمام ابعاد همکاری بین دو کشور ترسیم گردد تا بتوان از تمام ظرفیت های موجود استفاده کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 554

به "هیئت بازرگانی قزوین در نشست فعالان مالی و تجاری ایتالیا حضور پیدا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیئت بازرگانی قزوین در نشست فعالان مالی و تجاری ایتالیا حضور پیدا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید