پاسخ وزیر ورزش به شایعه پرسپولیسی بودنش در دیدار با پیشکسوتان استقلال

به گزارش مجله شرقیا، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت که وزیر ورزش و جوانان درباره اینکه می گویند او پرسپولیسی است توضیحاتی داده است.

پاسخ وزیر ورزش به شایعه پرسپولیسی بودنش در دیدار با پیشکسوتان استقلال

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله شرقیا، درباره جلسه پیشکسوتان استقلال با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: دستور جلسه، حمایت از پیشکسوتان و تعامل با باشگاه بود. پیشکسوتان درباره مسائل مختلف، صحبت کردند و بیشتر آنها معضلات استقلال را گفتند. من و پرویز مظلومی با توجه به اینکه در بحث کمیته فنی بیشتر به باشگاه نزدیک بودیم، مسائل را گفتیم. همه اتفاقات پیش بینی شده در کمیته فنی را مکتوب و به آنها اشاره کردیم. قرار شد با توجه به فشاری که روی مدیریت باشگاه وجود دارد، هر کسی می تواند یاری کند.

وی اضافه نمود: به وزیر ورزش گفتیم که به تنهایی نمی توان باشگاه را اداره کرد. باشگاه در حال حاضر معاون ندارد و هر کسی که رفته است، باید برای او جایگزین پیدا کرد. وزیر ورزش نیز در رابطه با یاری های صورت گرفته در مورد پرونده پروپیچ و بحث حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شرحاتی ارائه کرد. جلسه بدی نبود و فکر کنم باشگاه باید از کمیته پیشکسوتان بیشتر یاری فکری بگیرد. از وزیر راه حل خواستیم و قرار شد همه برای یاری به باشگاه دست به دست هم دهیم.

پیشکسوت تیم استقلال در مورد بحث های طرفداران در رابطه با پرسپولیسی بودن وزیر ورزش و همچنین موضعی که در رابطه با وزارت ورزش دارند، گفت: آقای سلطانی فر گفتند نه استقلالی است نه پرسپولیسی. به وزیر ورزش گفتم شاید چون پسرش پرسپولیسی است، این موضع را در رابطه با شخص او می گیرند. سلطانی فر در پاسخ گفت که برادرم استقلالی است و این مسائل چه ربطی دارد؟ وزیر ورزش شرح داد که اینگونه نیست و به هر دو باشگاه به یک اندازه یاری می کنیم. ایشان گفتند که وقتی استقلال و پرسپولیس سرحال باشند و در آسیا نتیجه بگیرند، شور و شوق زیادی بین میلیون ها طرفدار بوجود می آید. وزیر عنوان نمود که چه یاری هایی به استقلال شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 321

به "پاسخ وزیر ورزش به شایعه پرسپولیسی بودنش در دیدار با پیشکسوتان استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ وزیر ورزش به شایعه پرسپولیسی بودنش در دیدار با پیشکسوتان استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید