کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری شعب استان البرز بانک شهر

به گزارش مجله شرقیا، رئیس سرپرستی منطقه 5 بانک شهر با اعلام عملکرد مطلوب شعب این بانک در سال گذشته و طی امسال گفت: کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری بخشی از مهم ترین اقدامات اجرا شده در شعب بانک شهر استان البرز است.

کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری شعب استان البرز بانک شهر

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، حمیدرضا ایالیان با اشاره به شرایط مطلوب منابع بانک شهر طی سال های اخیر، گفت: طی دو سال گذشته فرایند جذب و رشد منابع پایدار در این بانک به نحو مطلوب و چشمگیر بوده و در کنار رشد منابع ؛ به پایداری آن و همچنین بهبود ترکیب منابع توجه ویژه ای شده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه شعب استان البرز و به خصوص شعب مستقر در کلانشهر کرج نیز با رشد و بهبود ترکیب منابع توانسته اند قیمت تمام شده پول را به میزان چشمگیری کاهش دهند .

ایالیان با اشاره به حمایت های گسترده شعب بانک شهر از واحدهای تولیدی مستقر در استان البرز و شهرهای مختلف این استان، اعلام کرد: توجه صحیح به نیازهای تولیدکنندگان و همچنین پاسخگویی به نیازهای آنان در کوتاهترین زمان ممکن بر این موضوع تاکید می نماید که مدیران بانک شهر به رسالت اصلی خود در حوزه بانکداری عمل نموده اند.

رئیس سرپرستی منطقه 5 بانک شهر اعطای تسهیلات به آسیب دیدگان ویروس کرونا را نیز یکی دیگر از فعالیت ها و خدمات سیستم بانکی برشمرد که بانک شهر نیز در این راستا با رعایت دستورالعمل های ابلاغی با اعطای سریع و صحیح تسهیلات سعی نموده کمک رسان مشاغل و کسبه آسیب دیده از شرایط رکود مالی ناشی از بیماری کرونا باشد.

وی بیان کرد: خوشبختانه سرپرستی منطقه 5 بانک شهر که شعب استان البرز را تحت نظارت خود دارد، توانسته است طی امسال سهم خود را از بازار خدمات بانکی در استان افزایش دهد؛ همچنین توانسته در بخش صدور ضمانتنامه و خدمات بانکداری الکترونیک، سرویس های خوبی را به مشتریان گرانقدر ارائه کند.

ایالیان در خاتمه در مورد ارائه خدمات اجتماعی که یکی از مهمترین وظایف شبکه بانک به شمار می رود، گفت: بانک شهر در امسال نیز در راستای ارائه خدمات بهتر به شهفرایندان، حمایت های مناسبی را از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر کرج داشته که خوشبختانه باعث کاهش مسائل مدیریت شهری در این حوزه شده است.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1320

به "کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری شعب استان البرز بانک شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری شعب استان البرز بانک شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید