اسلامی: نرخ مسکن حباب دارد، قیمت اعلامی مسکن ملی، نهایی نیست

به گزارش مجله شرقیا، وزیر راه و شهرسازی گفت: در شرایط کنونی بازار مسکن به دلایل گوناگونی دچار نوسان است و این مسئله موجب شده که قیمت مسکن با حباب روبرو گردد.

اسلامی: نرخ مسکن حباب دارد، قیمت اعلامی مسکن ملی، نهایی نیست

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محمد اسلامی با بیان اینکه ملاک وزارت راه و شهرسازی درباره قیمت مسکن تولیدی در طرح اقدام ملی، همان برآورد اولیه است، توضیح داد: وزارتخانه تا کنون قیمت نهایی را درباره مسکن های این طرح اعلام ننموده است و تنها یک برآورد قیمتی در این رابطه مطرح شد.

وی با اشاره به نوسانات بازار مسکن اضافه نمود: در شرایط کنونی بازار مسکن به دلایل گوناگونی دچار نوسان است و این مسئله موجب شده که قیمت آن با حباب روبرو گردد، از این رو نمی توان به صورت هیجان زده درباره مسائل مختلف حوزه مسکن از جمله قیمت مسکن طرح اقدام ملی صحبت کرد.

اسلامی ادامه داد: همچنان ملاک وزارت راه و شهرسازی درباره مساکن تولیدی در طرح اقدام ملی، همان برآورد اولیه است، از طرف دیگر از متقاضیانی که به افتتاح حساب اقدام نموده اند، می خواهم هر چه سریع تر به پرداخت اقساط مذکور اقدام نمایند.

وی اضافه نمود: بر اساس آمار ها حدود 100 هزار نفر هنوز اقساط اولیه را پرداخت ننموده اند که این مسئله باید تسریع گردد تا ما بتوانیم پروژه ها را فعال کنیم.

مسئولان وزارت راه و شهرسازی متوسط قیمت ساخت آپارتمان در طرح اقدام ملی مسکن را 2.7 میلیون تومان در هر متر مربع اعلام نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: sharghia.ir شناسه مطلب: 1405

به "اسلامی: نرخ مسکن حباب دارد، قیمت اعلامی مسکن ملی، نهایی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: نرخ مسکن حباب دارد، قیمت اعلامی مسکن ملی، نهایی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید